Розвиваєте deep tech?

Ми допоможемо на
будь-якому етапі!

Для компаній та інвесторів

Грантовий офіс

Беріть участь у грантових конкурсах та реалізуйте ваші найбільш сміливі інноваційні ідеї!

Центр підтримки технологій та інновацій TISC

Отримуйте послуги щодо охорони вашої інтелектуальної власності в режимі єдиного вікна. Ми допоможемо управляти інтелектуальною власністю з моменту виникнення ідеї і до виходу продукту на ринок.

Освіта для стартапів

Долучайтесь до наших освітніх і тренінгових програм, що допоможуть вам сформувати підприємницьке мислення та перетворити ідею на бізнес-проєкт, готовий до залучення інвестицій. У нас є курси з Deep Tech, цифрових технологій, підприємництва та захисту прав ІВ

NOSC-UA-DIH

Цифровий інноваційний хаб (Digital Innovation Hub, DIH) НАН України з надання цифрових послуг на базі хмарного кластера Української Національної мережі (NOSC-UA HUB – Virtual Center for Digital Science), який підтримує Європейська хмара відкритої науки (EOSC).

Think Tank

Аналітичний центр при Київському академічному університеті є високоспеціалізованим науково-дослідним закладом (підрозділом), який фокусується на проведенні розгорнутих аналітичних досліджень у сферах стійкого розвитку інноваційних систем, науки про науку та економіки науки. Наш центр об'єднує в собі відомих науковців, експертів та дослідників, які присвячують свою роботу розкриттю ключових аспектів цих напрямків.

Медіалабораторія

Створюйте медіа-продукт для просування ваших проєктів та розробок або разом з нами беріть участь у популяризації української науки.

Інноваційний пошук

Знайдемо ідеї, технології, розробників, стартапи у сфері ваших інноваційних інтересів.

R&D на замовлення.

Наука працює на ваші економічні інтереси.

Доступ до R&D інфраструктури

Скористайтесь мережею академічних лабораторій для перевірки вашої ідеї та розробки інноваційного продукту.