Розвиваєте deep tech?

Ми допоможемо на
будь-якому етапі!

NOSC-UA-DIH

NOSC-UA-DIH

Цифровий інноваційний хаб (Digital Innovation Hub, DIH) НАН України з надання цифрових послуг на базі хмарного кластера Української Національної мережі (NOSC-UA HUB – Virtual Center for Digital Science), який підтримує Європейська хмара відкритої науки (EOSC).


Хаб NOSC-UA призначений для надання загальних функцій та локалізованих послуг, делегованих на рівні громади, інтегруючи існуючі ресурси в центрах обробки даних, сумісних з європейською е-інфраструктурою. Надання послуг базується на локально-орієнтованій субсидіарності (наприклад, національні та дисциплінарні вузли пов'язані з загальноєвропейськими вузлами).


Партнери NOSC-UA:

1. DIHs в Україні та Європі:

2. Більше 50 міжнародних партнерів у грантових проєктах

3. Більше 10 МСП

Послуги NOCS-UA DIH:

 1. спільна розробка та пілотування цифрових інноваційних проєктів
 2. інвестиційна підтримка та фандрайзинг
 3. доступ до інноваційної екосистеми та нетворкінг
 4. розвиток цифрових навичок через освіту
 5. надання цифрових послуг

Спільна розробка та пілотування цифрових інноваційних проєктів:

 1. Стратегічна підтримка науково-дослідних розробок та інновацій  (RDI)
 2. Контрактні дослідження (e.g. specific R&D, Technology concept development/ Proof of Concept…)
 3. Технічна підтримка при розширенні проєкту (наприклад, перевірка концепції, створення прототипів...)
 4. Надання інфраструктури (наприклад, підтримка у використанні інфраструктури хмарних технологій, сервісів платформи даних (i4Trust, DataverseUA, EOSC, EGI)

Надання цифрових послуг:

 1. Хмарні технології (доступ до хмарних навчальних платформ для досліджень та інновацій, які потребують обробки великих даних, обчислень та моделювання, доступ до хмарних ресурсів для обчислень, розвиток хмарних сервісів, допомога щодо хмарних інноваційних ресурсів, що надаються EOSC Marketplace)
 2. ШІ (дослідження наборів даних та пропозиція підходу, моделювання, тестування та навчання нейронних мереж, розробка додатків, хмарний сервіс для розрахунку завдань нейронних мереж, бізнес-консалтинг для впровадження ШІ)
 3. Обмін та обробка даних (обмін даними по всьому ланцюжку створення вартості на основі Просторів даних i4Trust та будівельних блоків, фреймворків та досвіду FIWARE та iSHARE, цифрових двійників)
 4. Блокчейн (проектування архітектури для програмних систем на основі блокчейну, розробка приватних блокчейнів з використанням HyperLedger Fabric, бізнес-консультування щодо використання технології блокчейну для бухгалтерських книг, проекти на основі NFT - ринок цифрового мистецтва, консультації щодо використання блокчейн-платформи для реєстру артефактів доказів кіберзлочинів)
 5. Кібербезпека (захист від DDoS для малого та середнього бізнесу, виявлення та реагування на кінцеві точки EDR, SOC (EDR та електронне виявлення), безпека АТС та VoIP, управління привілейованим доступом PAM, підтримка політики безпеки)
По всім питанням заповніть, будь ласка, форму