Розвиваєте deep tech?

Ми допоможемо на
будь-якому етапі!

Think Tank

Think Tank

Аналітичний центр при Київському академічному університеті є високоспеціалізованим науково-дослідним закладом (підрозділом), який фокусується на проведенні розгорнутих аналітичних досліджень у сферах стійкого розвитку інноваційних систем, науки про науку та економіки науки. Наш центр об'єднує в собі відомих науковців, експертів та дослідників, які присвячують свою роботу розкриттю ключових аспектів цих напрямків.

Наші дослідження:

  1. Стійкість розвитку інноваційних систем: наші дослідження спрямовані на виявлення взаємозв'язків між технологічними, економічними та соціокультурними факторами, що сприяють сталому зростанню і розвитку.
  2. «Науки про науку»: дослідженні самої наукової діяльності. Наші дослідники аналізують динаміку дослідницької активності та взаємодію між науковими галузями. 
  3. Економіки науки: ми досліджуємо економічні аспекти науково-дослідницької діяльності, включаючи інвестиції в науку, економічну ефективність наукової діяльності, взаємодію між академічною сферою та промисловістю, а також вплив наукових досягнень на соціальний та економічний розвиток.

Методи наших досліджень:

Аналітичний центр при Київському академічному університеті відіграє важливу роль у створенні нових знань та сприянні науково-інноваційному просуванню. Наша команда спрямована на забезпечення високої якості досліджень, що допомагають розкрити потенціал наукової та інноваційної діяльності для досягнення сталого розвитку та просування суспільства вперед.

По всім питанням заповніть, будь ласка, форму