Майстер-клас зі сталих бізнес-моделей у Загребі 5 травня 2023 року

Майстер-клас зі сталих бізнес-моделей у Загребі 5 травня 2023 року

05 Травня 2023

Запрошуємо всіх, хто не знає, що таке бізнес-моделі, або стійкість, або стійкі бізнес-моделі, запрошуємо на майстер-клас з Ксенією Дафі

Ксенія спеціалізується на розвитку компаній, що є стійкою альтернативою єдинорогам . Якщо основною метою єдинорогів є зростання та створення економічної цінності, зебри працюють над тим, щоб позитивно змінити світ і створити цінність у всіх кінцевих результатах.

Приєднуйтесь до майстер-класу, де Ксенія розкаже, як створювати і розвивати інноваційні проєкти, які  спрямовані на досягнення балансу і стійкості та розвиваються за принципом сталого розвитку.

 

Ксенія є директором невеликої команди консультантів з Орхуса, що спеціалізується на  розвитку бізнесу. Завдяки інноваційним і стратегічним процесам команда допомагає підприємцям, компаніям і організаціям по всій країні досліджувати нові можливості для бізнесу, які створюють більшу  екологічну, соціальну та економічну цінність .

Міжнародний світогляд, різне походження та досвід із різних культур і типів організацій дозволяють команді дивитися на проблеми та ідеї клієнтів з різних точок зору та забезпечувати більш творчі рішення, які мають ефект у  довгостроковій  перспективі.

 

Вхід у ZOOM-зустріч