Третій курс проєкту BOOSTalent «Tools of Machine Learning»

Третій курс проєкту BOOSTalent «Tools of Machine Learning»

30 Жовтня 2023

Продовжуємо  серію освітніх курсів про наукоємні технології та використання AI та ML в матеріалознавстві. Запрошуємо на третій курс проєкту BOOSTalent «Tools of Machine Learning».

Ідеальний для тих, хто мріє розібратися з тим, що ж таке машинне навчання, тих хто хоче навчитися користуватися сучасними інструментами, які використовуються в цій галузі, та тих хто хоче опанувати основи або поглибити знання мови програмування Python. Це перший курс із серії курсів про машинне навчання, знання з якого є необхідними для проходження подальших курсів цієї серії та знадобляться для кращого розуміння інших курсів BOOSTalnet, в яких використовуються методи машинного навчання.

 • дати проведення курсу: з 30 жовтня до 1 грудня 2023.  Запис відкритий до 30 жовтня 2023;
 • викладачі: к.ф.-м.н., Віталій Тимчишин, молодший науковий співробітник Київського академічного університету (КАУ), молодший науковий співробітник Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова;
  к.ф.-м.н., Володимир Безгуба, старший науковий співробітник КАУ, виконуючий обов’язки завідуючого Лабораторії дослідження даних та машинного навчання КАУ;
 • мова викладання: англійська;
 • курс є початковим. Його мета - надати розуміння поняття машинного навчання та навчити працювати з сучасними інструментами в цій галузі;
 • формат викладання: самостійне навчання на основі відео та текстових матеріалів на платформі eduportal.kau.org.ua, проходження фінального тестування;
 • реєстрація:  будь ласка, заповніть форму для реєстрації на курс. Після заповнення, Ви отримаєте інструкцію для реєстрації на порталі eduportal.kau.org.ua, і будете зараховані на обраний Вами курс.

Познайомитись з лектором і дізнатись, чого очікувати від курсу, можна у цьому відео:

Курс являється частиною широкомасштабної ініціативи BOOSTalent Project, що об’єднує кілька європейських університетів зі спільною метою: стимулювати інновації в області штучного інтелекту та машинного навчання у різних галузях:

 1. космічна промисловість
 2. електроніка
 3. розробка сучасних матеріалів
 4. біорізноманіття

Курс безкоштовний. Після його проходження всі учасники, які виконають програму та складуть тести, отримають сертифікати з об'ємом кредитів ЄКТС (1 кредит).

Підготовку та викладання курсів здійснено ДНУ “Київський Академічний Університет” в межах проєкту BOOSTalent, що фінансується Європейським інститутом технологій та інновацій.