Роль вищої освіти у підтримці шкіл майбутнього - інноваційні практики та EdTech-рішення

Роль вищої освіти у підтримці шкіл майбутнього - інноваційні практики та EdTech-рішення

16 Листопада 2023

Наступний вебінар HEInnovate відбудеться у четвер, 16 листопада, о 17:00 за центральноєвропейським часом і буде присвячений обговоренню того, як вища освіта може підтримати розвиток шкіл майбутнього та смарт-освіти. Модератором вебінару буде Тетяна Гузнаєва, старший консультант Технополіс Груп. Тетяна буде фасилітувати дискусію наших спікерів:


Франсуа Старінг - аналітик групи з питань політики у сфері вищої освіти ОЕСР. Під час вебінару Франсуа поділиться ключовими висновками з нещодавньої аналітичної роботи, проведеної ОЕСР щодо того, як вища освіта може підтримати розвиток фундаментальних компетентностей для інновацій у середній освіті. Він також поділиться ключовими висновками щодо підтримки шкіл з боку вищої освіти у розбудові їхньої спроможності до самооцінювання, критичного пошуку та аналізу даних. Робота ОЕСР щодо співпраці між вищою освітою та школами спрямована на підтримку міжнародного взаємного навчання в рамках Спільноти практик освіти та інновацій (EIPC). EIPC була створена наприкінці 2022 року у співпраці з Генеральним директоратом Європейської Комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту (DG EAC) і вивчає роль вищої освіти у підтримці розвитку інноваційних компетенцій у шкільній освіті, вищій освіті та підвищенні кваліфікації та перекваліфікації дорослих.

Єва Айзеншмідт (PhD) - професорка освітнього лідерства у Школі педагогічних наук Талліннського університету, Естонія. Вона опублікувала дослідження з питань вдосконалення шкіл, педагогічної освіти, лідерства вчителів, шкільної культури співпраці. Кетлін Ванарі (магістр) - молодший науковий співробітник Школи педагогічних наук Талліннського університету. Її докторські дослідження зосереджені на постановці цілей, розробці навчальних програм та прийнятті рішень на основі даних у сфері вдосконалення шкіл. Єва та Кетлін розробили та впроваджують програму шкільно-університетського партнерства "Майбутня школа" в Естонії з 2017 року. Програма вдосконалення шкіл має на меті створити стійкі зміни в культурі викладання та навчання в школах шляхом посилення спроможності керівників шкіл до розподіленого лідерства, прийняття рішень на основі фактичних даних та співтворчості задля покращення навчання учнів.  У програмі взяли участь понад 100 шкільних команд з різних навчальних закладів.

Лієн Де Біє та Іне Вінді представлять дослідницьку програму imec Smart Education. Лієн є програмним менеджером дослідницької програми imec "Розумна освіта", а Іне - координатором дослідницької групи itec, дослідницької групи imec в Левенському університеті, Бельгія. У своїй презентації вони представлять дослідницьку програму "Розумна освіта" у фламандській громаді Бельгії. Ця фінансована урядом ініціатива об'єднує експертів з промисловості та вищої освіти для розробки індивідуальних та інноваційних рішень в галузі освітніх технологій (EdTech) - у тісній співпраці зі школами - щоб допомогти шкільним вчителям та керівникам вирішувати ключові проблеми, а також впроваджувати практики викладання та оцінювання, які підтримують розвиток нових вимог до компетентностей у навчальній програмі, наприклад, обчислювального мислення, саморегульованого навчання.

Участь у вебінарі вимагає реєстрації. Будь ласка, натисніть тут, щоб зареєструватися.

Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження з інформацією про приєднання до вебінару.

Будемо раді вітати вас на вебінарі!