Будуємо екосистему
інновацій разом

Квантові технології

Квантові технології – це прорив у розвитку інформаційних технологій, нова епоха у фізичному пізнанні світу. Квантові обчислення дозволяють найбільш складні завдання вирішувати за лічені секунди або хвилини, відкривають абсолютно нові горизонти у комп’ютерній, телекомунікаційній, хімічній, медичній, фінансовій галузях. Сьогодні світ переживає другу квантову революцію, а отже, наступні десятиріччя на нас чекають десятки успішних бізнес-проєктів з квантових технологій.

В Academ.City за розвиток квантових технологій відповідає Київський академічний університет, в рамках якого функціонує Центр квантових матеріалів і технологій.

Біотехнології

Біоінженерія та біомедицина, клітинні технології, біоремедіація – біотех є однією з основних індустрій майбутнього. Світовий ринок біотехнологій оцінюватиметься у 2,5 трильйони долл до 2030 року. Це більше 15 економік України! Біотехнології майбутнього обіцяють нам нові методи лікування важких хвороб, нові види їжи, рослин, тварин і навіть тип людей. Тому прогнозуємо, що кількість винаходів та інновацій у сфері зашкалюватиме протягом наступного десятиріччя

Нова енергетика

Пошук відновних джерел енергії – одна з найголовніших задач людства. Сьогодні цей ринок об’єднує талановитих науковців, прогресивні компанії та мільярдні інвестиції. Українська наука займається питанням нової енергетики останні тридцять років, отже, у нас є безумовна перевага в експертизі перед конкурентами.

Більше 16 наукових інститутів працюють над проблемами нової енергії. Серед них Інститут металофізики ім.Г.Курдюмова, Інститут проблем матеріалознавства ім. Францевича, Інститут газу, …

Інноваційні розробки охоплюють максимально широкий спектр видів зеленої енергетики. Це принципово нові технології видобутку енергії з повітря і води, безпечні для довкілля сонячні батареї, повний спектр рішень для виробництва, збереження та використання водороду.

Екологія та захист довкілля

Світовий ринок екотоварів та екопослуг зростає щороку двозначними темпами. Націленість на зниження екологічного навантаження на довкілля є світовим пріоритетом і на рівні держав, і на рівні свідомих покупців. Саме тому екотехнології посідають топ-позиції серед найбільш перспективних напрямків технологій майбутнього.

Український науковий досвід екологічних розробок без сумнівів можна назвати передовим. Інноваційні екотехнології в Academ.City охоплюють сфери очищення води та повітря, формують принципово новий підхід до переробки твердих та рідких відходів, а також утилізації заражених відходів. Окремо виділяються технології роботи з ядерними матеріалами і територіями.

Нанотехнології

Нанотрубки – напевно, найбільш багатофункціональний і перспективний винахід останніх десятиріч. Вони знайшли своє застосування у десятках галузей, від текстильної та косметичної сфер до медичної і ракетної. Нановолокна роблять можливим появу абсолютно нових матеріалів із відмінними властивостями. А інноваційні нанопокриття відкривають нові горизонти для застосування традиційних матеріалів.


Провідні інститути
Інститут Проблем Матеріалознавства ім. І.М.Францевича
Інститут хімії поверхні ім. Чуйка
Інститут біологічної хімії Овчаренка
Напрями
Наноматеріали – матеріали та покриття на основі нанотрубок, що надають унікальні властивості відомим матеріалам
Наномедицина – процеси взаємодії металевих наночастинок з біологічними системами різних рівнів організації при діагностиці, запобіганні та лікуванні хвороб
Нанофармацевтика – біологічна активність та біомеханічні процеси металевих наночастинок як основа ліків

Машинне навчання та штучний інтелект

Роботи – оплот науково-фантастичної літератури, символ майбутнього. Уже сьогодні штучний розум обирає маршрут і самостійно везе нас до пункту призначення, діагностує наш організм, виконує рутинні або потенційно небезпечні операції на виробництві. Попереду – віртуальні лікарі, помічники, розумна побутова техніка та, звісно, андроїди. Щорічне зростання світового ринку глибинного навчання оцінюється у 42% і вже у цьому десятиріччі, за прогнозами, перетне відмітку у $20 млрд. Встигніть зайняти своє місце!


Провідні інститути
Центр дослідження даних КАУ
Інститут металофізики ім. Курдюмова
Інститут проблем математичних машин та систем
Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова
у співробітництві з Humboldt-Universität zu Berlin (Germany) та University of Amsterdam (The Netherlands).


Головні напрями досліджень

Розробка нових підходів та математичних методів в галузі машинного навчання та штучного інтелекту та їх застосуванні у технологіях майбутнього:

  • нові наноматеріали
  • біоінформатика
  • інтегративна біологія
  • обробка експериментальних даних
  • фізика високих енергій
  • екологія навколишнього середовища


Є що запропонувати? Приєднуйтесь!

Інститути Academ.City

Стартапи

Мета Academ.city – створити всі умови для створення і розвитку deep tech стартапов. Зареєструйте свій стартап уже сьогодні, щоб отримати доступ до можливостей і сервісів Academ.city:

Стартапи та проекти

Грантові проєкти КАУ

Грантові проєкти КАУ

Науково-інноваційні проєкти

Науково-інноваційні проєкти

Науково-технічні розробки

Науково-технічні розробки

Стартапи

Стартапи

Партнери

Дивитися усі