Розвиваєте deep tech?

Ми допоможемо на
будь-якому етапі!

Новітні порошкові технології

Новітні порошкові технології

Рівень: просунутий
Мова: англійська
Формат: онлайн
Тривалість курсу: 30 годин
Цільова аудиторія: студенти та аспіранти спеціальностей матеріалознавство, машинобудування.

Доступність: Доступний завжди. Самостійне навчання на основі відео та текстових матеріалів на платформі eduportal.kau.org.ua, проходження фінального тестування.

Реєстрація.

Лекційний курс "ПЕРЕДОВІ ПОРОШКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" базується на практичному досвіді досліджень і розробок наноструктурованих матеріалів від їх синтезу до консолідації. Розглядаються основні принципи інженерії структури матеріалів. Наведено приклади застосування сучасних технологій, таких як іскро-плазмове спікання, мікрохвильове спікання та спікання з регульованою швидкістю для виготовлення об'ємних наноструктурних матеріалів різного функціонального призначення.

Необхідні знання
знання з фізики суцільних середовищ, механіки матеріалів, фізичної хімії та матеріалознавства, отримані під час здобуття ступеня бакалавра або магістра.

Набуті навички
- знання підходів до обробки наноматеріалів, володіти концептуальними та методологічними знаннями в галузі матеріалознавства та вміти використовувати їх для професійної діяльності на межі предметних областей.
- здатність інтегрувати існуючі порошкові технології в обробку керамічних матеріалів та проектувати структуру матеріалів для покращення їх властивостей.

Навчання на курсі безкоштовне.
По закінченню курсу всі слухачі отримають сертифікати із зазначенням кількості кредитів ECTS.

По всім питанням заповніть, будь ласка, форму