'AmpliPrint'

Ampli Print

Ampli Print

Ampli Print  технологія виробництва посиленого вогнетривкого матеріалу для виготовлення деталей з пластиків та філаментів для 3Д друку з підвищеним комплексом фізико-механічних властивостей.
. Виробничо-дослідницька компанія Materials Lab у співпраці з Інститутом проблем матеріалознавства забезпечить та вдосконалить розроблену технологію виробництва полімерних керамічних композитів та ниток, а Global Dynamic використовуватиме ці нові високоміцні матеріали для виробництва дронів під торговою маркою Airlogix.

Співпраця між наукою, експериментальною лабораторією та кінцевим споживачем матеріалу підвищує ефективність процесу розробки, економить час та забезпечує найкращий результат. Дрони зараз використовуються в багатьох сферах від огляду місць злочинів, прикордонного контролю до зйомок подій, доставки вантажів та багато іншого. Це дуже перспективний ринок, але він також стикається з проблемами: вага та міцність деталей, енергоспоживання та ціна. Ми вдосконалюємо технологію виробництва композитних полімерних ниток, армованих базальтовими волокнами (15-20 об. %). Регулюючи рівень армування, ми можемо створювати матеріал з різними властивостями, щоб пристосувати його до конкретних вимог наших клієнтів. Наші полімерно-базальтові матеріали будуть конкурентоспроможними за ціною з PLA нитками і поєднуватимуть в собі всі переваги керамічних і волокнистих ниток. Ця технологія може бути використана для виробництва різних видів продукції в залежності від потреб замовника. Global Dynamics як замовник наполягала на тому, щоб новий матеріал був легким, міцним і придатним для 3D-друку. І вони це зробили. Ми замінюємо енергоємне вуглецеве волокно на базальтове для армування полімерно-керамічних матеріалів і робимо весь процес зеленим та екологічним. У виробництві базальтового волокна використовується натуральна сировина, що мінімізує шкідливий вплив на навколишнє середовище. Оскільки вимоги до вартості та механічної якості деталей не сильно відрізняються у різних виробників, це забезпечить подальшу вертикальну та горизонтальну масштабованість. Члени нашої команди доповнюють один одного в науковій, інженерній та ринковій експертизі, працюючи разом протягом 15 років. Остап Згалат-Лозинський наш науковий керівник, доктор наук в Інституті проблем матеріалознавства НАН України.

Київський академічний університет (КАУ) є дослідницьким університетом у складі Національної академії наук України (НАНУ) і працює під егідою Міністерства освіти і науки України. Основними організаційними компонентами КАУ є кафедри, афілійовані з інститутами НАНУ та різними дослідницькими центрами. Студенти КАУ мають прямий доступ до українських наукових програм, беруть участь у співпраці з українськими дослідниками та реалізують проекти, спрямовані на впровадження передових технологічних інновацій, використовуючи результати своїх досліджень і розробок. КАУ також активно розвиває міжнародне наукове партнерство, його викладачі беруть активну участь у спільних проектах з такими установами, як університети Дрездена, Лілля, Айови, а також беруть участь у проектах програми HORIZON.

Важливим підрозділом КАУ є Інноваційний центр, де студенти та аспіранти отримують практичний досвід виведення своїх досліджень на інноваційний рівень. У 2021 році Інноваційний центр КАУ ініціював комплексну програму, спрямовану на підтримку академічних інновацій. Інноваційний центр при КАУ слугує сполучною ланкою для 13 науково-дослідних інститутів НАНУ, залучаючи понад 400 студентів з КАУ та інших відомих університетів Києва. Ці колективні зусилля спрямовані на створення наукового парку, відомого як Academ.City. Ініціатива Academ.City користується підтримкою НАН України, Київської міської державної адміністрації та наукового парку Адлерсгоф у Німеччині. Вона також підтримує тісні зв'язки з місцевими бізнес-асоціаціями, провідними українськими корпораціями (такими як провідна фармацевтична компанія "Фармак") та ключовими гравцями інноваційної екосистеми, включаючи місцеві інкубатори, акселератори та венчурні фірми.