'WEnnovate'

Спільне створення більш зв’язаних екосистем для перехідних європейських інновацій. (WEnnovate)

Спільне створення більш зв’язаних екосистем для перехідних європейських інновацій. (WEnnovate)

Тривалість: 2023-2024
Ідентифікатор проекту: 101134909

Фінансування: HORIZON-EIE-2023-CONNECT-01 – EU and place-based Innovation Ecosystems
Рівень проєкту: міжнародний
Партнери: Design Terminal (Угорщина), Stitching Sustainable Scaleup Foundation (Нідерланди), Фонд розвитку інновацій (Ukraininan Startup Fund) (Україна), G-Force, s.r.o. (Словакія), Unify Energy B.V. (Нідерланди)

Новий проект HORIZON Interconnected Innovation Ecosystem під назвою «Спільне створення більш зв’язаних екосистем для перехідних європейських інновацій» (WEnnovate). Проект WEnnovate — це коллаборація кількох країн для створення нових систем і рішень для вирішення нагальних складних і системних завдань.

Проект триватиме 12 місяців і буде зосереджений на переході до стійких відновлюваних джерел енергії та міжгалузевих заходах у сфері енергетики та цифрових інновацій, узгоджених із Цілями сталого розвитку та Новим європейським інноваційним порядком денним. Соціальні підприємці та професіонали відіграють вирішальну роль у розробці нових рішень суспільних проблем і екологічних проблем, що робить їх важливими рушійними силами інновацій.

Проєкт планується реалізувати у два етапи:

1) Фаза дослідження: з фокусом уваги на інноваторах, що впроваджують соціально впливові «глибокі» технології та розвивають ціифрові інновації.

2) Залучення заінтересованих сторін: з фокусом уваги на залучення представників галузі для швидшого вдосконалення регуляторної політики та узгодження планів дій.

Партнерами проекту виступають організації з Угорщини, Словаччини, України та Нідерландів, які мають додаткову цінність для проекту у забезпеченні якомога ширшого залучення до діалогу учасників екосистеми та ефективного виконання планів перехідних дій.

Метою проекту є зробити використання чистої енергії доступним для кожного європейця, підтримати місцеві енергетичні спільноти та сприяти спільному використанню енергії. Протягом 12 місяців консорціум проводитиме дослідження та розроблятиме загальну методологію для побудови співпраці між партнерами, аналізуватиме існуючі інноваційні плани та стратегії, виявлятиме сфери для сталого економічного зростання та відображатиме недоліки, потреби та можливості. Консорціум також координуватиме та спільно розроблятиме свої програми, заохочуючи узгодження нормативних актів, що впливають на інноваційну сферу, на основі вказівок Нового європейського порядку денного інновацій та створюючи нові рамки для підтримки екосистем.