'CADS'

CADS — допомога фермерам отримати реальні докази їхнього впливу на викиди вуглецю.

CADS — допомога фермерам отримати реальні докази їхнього впливу на викиди вуглецю.

CADS Carbon Agri Data Space сервіс надасть можливість фермерам (через постачальників даних, які взаємодіють з децентралізованою інфраструктурою обміну даними, що працює на основі протоколу блокчейн ØKP4) використовувати дані, які вони вже виробляють, у поєднанні з іншими джерелами даних, такими як зовнішні та відкриті дані. Це забезпечить їх інструментами, які допоможуть фермерам отримати реальні докази їхнього впливу на викиди вуглецю. Крім того, зацікавлені сторони екосистеми знайдуть можливості виходу на ринок для цих доказів, що принесе користь для всієї екосистеми.


БІОІНВЕСТ-АГРО адаптує для експерименту з даними свою хмарну модель для оцінки вуглецевого сліду в рослинництві та агропродовольчих ланцюгах доданої вартості (пілотний проект EOSC DIH AgriFootprint, підтриманий в рамках EOSC Future та спільних проектів) за підтримки сервісів та хмарної інфраструктури EOSC. Загальне рішення буде розроблено та розгорнуто з використанням інфраструктури та підтримки EOSC DIH, міжнародної та багатосторонньої співпраці, яка підтримує компанії у легкому доступі до цифрових технологій та послуг, що пропонуються Європейською хмарою відкритої науки (EOSC).

"Розробка технології виробництва нового жароміцного матеріалу на основі силіцидної кераміки Mo(Cr,Nb)Si2 для нагрівачів з подовженим терміном служби" Цільової програми наукових досліджень НАН України "Науково-технічні проблеми контролю стану, оцінки та продовження ресурсу конструкцій, обладнання і споруд тривалої експлуатації" (Ресурс-3) на 2021-2025 рр.