'4InnoPipe'

Зміцнення інноваційних екосистем (4InnoPipe)

Зміцнення інноваційних екосистем (4InnoPipe)

Тривалість: 2022-2024
Ідентифікатор проекту: 1161
Фінансування: EIT-HEI
Рівень проєкту: міжнародний
Партнери: Гельсінський університет (Helsingin Yliopisto, Фінляндія), Загребська школа економіки та менеджменту (Хорватія), Ройтлінгенський університет (Hochschule Reutlingen - Technik-Wirtschaft-Informatik-Design, Німеччина), Vertical (Фінляндія) + 10 асоційованих партнерів.

Університети мають потенціал для широкого впливу на суспільство та економіку через навчання майбутніх підприємців та втілення результатів академічних досліджень в інноваційні та, зрештою, успішні компанії. Однак цей успіх часто обмежується дефіцитом спеціальних ресурсів та відсутністю кваліфікованої підтримки інновацій та підприємництва в університетах. Як наслідок, інвестиції в одну з чотирьох фаз інноваційного конвеєра (ідея, винахід, інкубація та інтернаціоналізація) часто здійснюються за рахунок інших, навіть якщо вони однаково необхідні для ефективного та безперешкодного переходу ідей у життєздатний бізнес. Для того, щоб університети могли досягти свого повного впливу, необхідна адекватна система підтримки на всьому шляху від ідеї до заснування та акселерації стартапу.

4InnoPipe бере на себе цей виклик і має на меті розширити можливості університетів на кожному етапі їхніх інноваційних шляхів. Цей пілотний проект спрямований на підтримку академічних інноваційних шляхів від початку до кінця, з акцентом на технологіях, які сприяють здоров'ю людей та здоровому довкіллю: харчові технології, екоінновації та стійка фармацевтика.

Робочий план охоплює ключові елементи системи підтримки інновацій:


За підтримки асоційованих партнерів 4InnoPipe визначить цінність, яку вищі навчальні заклади (ВНЗ) представляють у своїх регіональних інноваційних екосистемах, і створить ефективні механізми для підключення до місцевих екосистем. Проєкт стане пілотним для спільної діяльності, яка розшириться до 2030 року, використовуючи створену платформу підтримки інновацій для масштабування 4InnoPipe від факультетів до університетів.