Data spaces symposium

Data spaces symposium

15 Березня 2024

12-14 березня у Дармштаді(Німеччина) відбувся симпозіум Data Spaces у якому взяв участь керівник NOSC-UA DIH Володимир Ночвай і представив там CADS Data Space експертмент.

Data Spaces Symposium - провідна світова подія, присвячена просторам даних. Організований Центром підтримки просторів даних (DSSC) і Бізнес-альянсом просторів даних (DSBA), цей симпозіум є ключовим заходом для тих, хто перебуває на передовій інновацій та стратегій у сфері просторів даних. Він слугує платформою для демонстрації останніх готових до ринку прикладів використання передових технологічних рішень для існуючих і нових просторів даних. А також важливої роботи, виконаної DSSC над створенням фундаментального плану для спільних європейських просторів даних відповідно до Європейської стратегії з питань даних.

Запрошеними спікерами були представники таких компаній: Tilde, IONOSOrange, IBM, Treelogic, NexioFiware та інших. Більш детально ознайомития з програмою та спікерами можна на офіційному сайті заходу.

В перший день DSBA Data Spaces Symposium був ідеальний момент та місце для Андреа Баттальї (CEO, FIWARE Foundation) та Стефано Де Панфіліса (Chief Operations Officer at FIWARE Foundation e.V.), щоб офіційно привітати український EDIH NOSC-UA DIH як новий FIWARE iHub! А також було підписано Меморандум, що формалізує активну участь DIH NOSC-UA в кластері FIWARE iHubs DSCaaS!