Відбувся вебінар присвячений темі цифрових двійників

Відбувся вебінар присвячений темі цифрових двійників

02 Травня 2023

Віртуальний центр цифрових інновацій NOSC-UA DIH та Український кластерний альянс (УКА) спільно провели 25 квітня 2023 року вебінар “Цифрові двійники для цифрової трансформації”.


На заході були представлені презентації проєктів, що використовують цифрові двійники й підтримуються NOSC-UA DIH та спільнотою “Цифрові двійники” УКА для розвитку екосистеми Індустрії 4.0. в Україні.


Метою заходу, окрім огляду існуючих проєктів, був також обмін досвідом щодо використання різних підходів та інструментів розробки й використання цифрових двійників для покращення виробничих процесів, продуктів та послуг. Перспективи підготовки спільних проектів та обміну досвідом обговорювалися як з точки зору зростання технологічних компетенцій серед розробників, так і з точки зору зростання інтересу та розуміння використання технологій для підвищення конкурентоспроможності бізнесу з боку замовників та різних галузевих кластерів.


Одним з головних висновків стала необхідність подальших зустрічей для кращого розуміння ринку, його стану та попиту як на національному, так і на міжнародному рівні.

Запис вебінару доступний за посиланням
Презентації заходу доступні за посиланням