19 липня 2023 року за ініціативи Парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбувся відбувся Круглий стіл на тему "Механізми підвищення інноваційного та інвестиційного потенціалу регіонів" (створення технологічних, наукових парків, інноваційних хабів та забеспечення сприятливих умов для реалізації інноваційних проектів і залучення інвестицій). Учасники заходу обговорили створення технологічних й наукових парків, а також інноваційних хабів .
АНТОНЮК Олександра Вікторівна, Керівник Інноваційного центру Київського академічного університету, доктор фізико-математичних наук виступила з темою: "Науковий парк "Academ.City" як великий стартап Національної академії наук України".
Олександра Вікторівна розповіла про Дорожню карту розвитку проєкту Academ.City*, що була розроблена за підтримки консультантів з Університету ім. Гумбольдта та компанії Wista Management GmbH - управляючої компанії Наукового парку Адлерсхоф (м. Берлін, Німеччина).
*Проект техніко-економічного обгрунтування створення наукового парку Academ.City профінансовано Міністерством освіти і науки Німеччини у 2019-2022 рр.
А також про екосистемні проекти:
2022 - 2024, 4InnoPipe
грант EIT-HEI
Курси з розвитку підприємництва та стартапів, інкубація стартапів, розвиток грантового офісу, Лабораторії відкритих інновацій.
2023 - 2025, SEED+
грант Horizon Europe
Курси зі створення бізнесу, проведення міжнародного стартап-конкурсу, розробка моделі
розвитку підприємницького університету, розвиток проєктного офісу.
2023, DIHWorld
малий грант
розробка бізнес-плану розвитку цифрового інноваційного хабу NOSC-UA DIH.
2023 - 2025, TrustFood
грант Digital Europe
Розробка курсів навчання Blockchain для підприємств харчової промисловості.
2023 - 2024, BOOSTalent
грант EIT-HEI
Курси з розвитку підприємництва та навчання Deep Tech технологіям (ШІ та МН для новітніх матеріалів, електроніки, біорізноманіття, аерокосмосу), розвиток офісу ТТ.
2022 - 2023, i4Trust
малий грант
амбасадор мережі підтримки цифрових інновацій i4Trust, проведення інформаційних та навчальних вебінарів.
Освіта для стартапів:
Всього до освітньої програми було залучено: 98 студентів, 248 науковців та 93 співробіники.
Academ.City розпочне свою роботу з розбудованого кампусу Київського академічного університету, що включає всю необхідну інфраструктуру: лабораторії, коворкінги, стартап-офіси, зали для проведення заходів тощо.