Wolves Summit 2023

Wolves Summit 2023

23 Травня 2023

Запрошуємо на конференцію Wolves Summit, що відбудеться 23-25 травня, Вроцлав.


На вас чекає 3-денний фестиваль, наповнений інвестиціями, нетворкінгом і маркетингом талантів,
викликами корпоративних інновацій і тематичними сценічними треками.

Вроцлав, Польща (Wrocław Congress Center, Wystawowa 1) + онлайн

Навіщо відвідувати?
 

5 Стовпів програми, які роблять Wolves Summit унікальним.

Конкурс «Велика подача».
Кожен саміт Wolves збирає близько 1000 технологічних стартапів із ЦСЄ та інших країн. Організатори ретельно відбираєють 100 найкращих засновників для виступу в прямому ефірі та онлайн на головній сцені перед глобальною аудиторією. У них є 3 хвилини, щоб переконати спеціалізоване журі з венчурних капіталістів і бізнес-лідерів, що їхній проєкт має все необхідне, щоб виграти великий приз.

Експо Зона
Відвідайте інтерактивну виставку, щоб дізнатися про останні технологічні тенденції. Ви власник бізнесу? Розмістіть свій фірмовий стенд на місці в спеціально розробленій зоні EXPO. Збільшіть свою видимість серед усіх учасників і створіть нових потенційних клієнтів для пошуку майбутніх партнерів і клієнтів.

Матч 1:1
Отримайте доступ до додатка для підбору партнерів 1:1 на основі штучного інтелекту та заплануйте до 40 добре підібраних зустрічей заздалегідь. Усі зустрічі відбуваються на арені підбору партнерів за призначеними столиками, що робить налагодження зв’язків простим і ефективним – вам більше не потрібно шукати тихе місце, щоб поговорити з вашим потенційним лідером у бізнесі.

Ознайомтеся з останніми технологічними тенденціями та співпрацюйте з великими корпораціями
Ми не можемо бути в захваті від цьогорічних викликів корпоративних інновацій та ініціатив, спрямованих на допомогу потребуючим екосистемам і побудову стійкішого майбутнього.

Розклад основного етапу
Приєднуйтеся до головної сцени для обговорень, які просувають екосистему вперед. Програма етапу – 3 дні, наповнені панельними дискусіями під керівництвом експертів, проникливими доповідями, надихаючими доповідями та інтерактивними семінарами для підприємців та ентузіастів технологій.

VIP та нетворкінг-вечірка
Після насиченого дня, наповненого спілкуванням і розмовами, приєднайтеся до однієї з афтепаті, щоб розслабитися та поспілкуватися в менш офіційній атмосфері, або виберіть провести час у чілаут-зоні.


Wolves Summit — це інтегрована платформа для інвесторів і технологічних компаній, яка пропонує цілорічну взаємодію за допомогою заходів, корпоративних інноваційних викликів і масштабування стартапів.