Семінар-тренінг “HOP ON та інші грантові можливості”

Семінар-тренінг “HOP ON та інші грантові можливості”

04 Квітня 2023

Грантовий офіс КАУ запрошує Вас відвідати семінар-тренінг “HOP ON та інші грантові можливості”, присвячений питанням участі українських вчених у грантових конкурсах програми ЄС “Горизонт Європа”.

Семінар відбудеться 20.04.2023 об 14:00 за Києвом на платформі ZOOM

В першій частині заходу буде представлений огляд грантових конкурсів у сфері природних ресурсів, екології, охорони довкілля, біоекономіки в рамках робочих програм Рамкової програми ЄС «Горизонт Європа» 2023 року. 

Друга частина буде присвячена тренінгу з підготовки заявок на участь у грантовому конкурсі HOP ON. Цей конкурс робочої програми WIDERA “Widening participation and strengthening the European Research Area” надає можливість українським ученим долучитись до вже відібраних і працюючих проєктів, додавши свій робочий пакет і отримавши на нього окреме додаткове фінансування від 200 до 500 тис. євро. Ми розкажемо про особливості подання заявки на програму  HOP ON, розглянемо процес пошуку релевантних проєктів та надамо рекомендації щодо підготовки матеріалів для контакту з координатором.

Для участі у семінарі просимо Вас заповнити реєстраційну форму.

Надалі у процесі підготовки грантових заявок на конкурс HOP ON Ви зможете скористатися додатковими послугами команди Грантового Офісу КАУ, зокрема:

  • Допомогою у підборі чинного проєкту з-поміж учасників програми HOP ON, до якого може долучитися українська команда зі своєю науковою тематикою;
  • Допомогою у підготовці пропозиції щодо долучення до проєкту відповідно до теми та вимог конкурсу, в межах якого фінансується обраний проєкт;
  • Допомогою у встановленні контактів з координаторами відповідного консорціуму;
  • Консультаціями в процесі підготовки робочого пакету від українського учасника.

Нагадуємо, що при Kyiv Academic University відкрився грантовий офіс!

 

Будемо раді допомогти подати заявки на міжнародні і локальні конкурси, що підтримують R&D та інноваційну діяльність та заповнити анкету для участі у конкурсах.

Звертатися за адресою: o.voropai@kau.edu.ua (Ольга)