Open Call для талановитих студентів, науковців, дослідників у сфері deep-tech

Open Call для талановитих студентів, науковців, дослідників у сфері deep-tech

01 Березня 2024

Отримайте унікальну можливість розвинути свою ідею в сфері deep-tech разом з провідними експертами та інноваційними програмами - Open Call для талановитих студентів, науковців, дослідників у сфері deep-tech ще триває!

 

Подайте заявку до 12 лютого, щоб потрапити на відбірковий хакатон "Інновації у сфері глибоких технологій", що відбудеться 1-3 березня 2024 року в Києві в гібридному форматі!

 

* Участь у хакатоні можуть брати як індивідуальні учасники (студенти, науковці, фінансисти, дизайнери-маркетологи, розробники), так і готові сформовані команди. 

Подати заявку тут: https://vacu2m.com/intensive/

 

"Акселерація наукоємних стартапів є особливо важливою на даний час для нашої держави. Підтримка зростаючих проектів в галузі deep tech та наукомістких технологій є безцінним внеском в розвиток наукового та інноваційного потенціалу України. Sсience&Business Acceleration, що підтриманий Vacuum Deep Tech Acceleration, є потужним інструментом для стрімкого розвитку проектів через наставництво, навчання та партнерство." - коментує Валентина Щолокова, координатор проєкту наукового парку Academ.City , що реалізується науково-технічним центром Київського академічного університету (КАУ) 

 

Чому варто долучитись:

30 наукоємних стартапів-переможців приєднаються до Акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation. Команди взаємодіятимуть з потенційними клієнтами, залучатимуть інвестицій, шукатимуть Product-Market Fit, отримають доступ до ресурсів та зможуть перевірити бізнес-модель.

 

Open Call триває з 08 січня 2024 року до 12 лютого 2024 року.

Детальніше про вимоги та процес відбору тут: https://vacu2m.com/open-call/

 

Акселераційні програми Science Intensive Innovation та Development and Renovation реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетом, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator

 

Ваш шанс змінити світ deep-tech інноваціями!

Відчуйте силу свого потенціалу та станьте частиною Vacuum Deep Tech Acceleration!