Академічна освіта та її вплив на підприємництво та сталий розвиток

Академічна освіта та її вплив на підприємництво та сталий розвиток

04 Квітня 2023

Партнери консорціуму UiT Арктичний університет Норвегії, Технічний університет Варни, Единбурзький університет, Університет прикладних наук Бургенланду, G-Force та Університет Аліканте щиро запрошують вас приєднатися до другої конференції CloudEARTHi

Ми запрошуємо вас подавати доповіді, присвячені актуальним проблемам, пов'язаним з освітою у сфері сталого підприємництва, і різноманітні з точки зору методології, теоретичних позицій та/або національності авторів.

"Академічна освіта та її вплив на підприємництво і сталий розвиток"

Ми запрошуємо до участі авторів, які працюють у таких галузях

• Стале суспільство
• Циркулярна економіка
• Підтримка інновацій у сфері сталого розвитку
• Перехід до чистого нуля
• Блакитне зростання
• Зелений перехід
• Великі дані та штучний інтелект для сталого розвитку

Захід відбудеться з 23 по 25 травня 2023 року в Університеті Аліканте в Аліканте, Іспанія. Конференція CloudEARTHi об'єднує науковців з бізнесом, державними органами та неурядовими організаціями, щоб дослідити, як науки про навколишнє середовище, сталий розвиток, циркулярну економіку та застосування великих даних у бізнес-контексті можуть принести користь суспільству. Конференція організована в рамках ініціативи CloudEARTHi та фінансується Європейським Союзом та EIT RawMaterials через ініціативу EIT HEI. Це друга з серії конференцій, присвячених розбудові інноваційного потенціалу в галузі наук про навколишнє середовище, сталого розвитку та циркулярної економіки у вищих навчальних закладах та їхніх підприємницьких екосистемах.

Щоб максимізувати вплив та залучити всі зацікавлені сторони, ми вирішили спланувати конференцію як гібридний захід. Гібридний формат дозволить усім долучитися до дискусії, незалежно від їхнього щільного графіку чи обмеженого бюджету. Наша реєстрація дозволяє брати участь онлайн або особисто. Матеріали конференції будуть зібрані в онлайн-публікацію, до якої увійдуть відібрані статті та доповіді. Реєстрація та участь у конференції є безплатною (дякуємо Європейському Союзу та ініціативі EIT HEI).

Наша мета — максимізувати вплив конференції, тому ми запрошуємо студентів (магістратури та бакалаврату) зробити свій внесок. Для студентів буде підготовлена спеціальна сесія, щоб привернути увагу до їхніх ідей і дати можливість обговорити їх з політиками, бізнес-лідерами та науковцями.

Будь ласка, зверніть увагу на наступні важливі дати та дедлайни:

• Перша студентська сесія з написання анотації 15 лютого 2023 року
• Друга студентська сесія з написання тез доповіді 5 березня 2023 р.
Подання тез доповідей (максимум 500 слів): 15 березня 2023 року
• Рішення щодо тез доповідей: 15 квітня 2023 року
Кінцева дата реєстрації: 10 травня 2023 р.
• Дні роботи конференції: 23 та 25 травня 2023 року
• Фінальна подача доповідей: 1 вересня 2023 року


Ми сподіваємося, що друга конференція CloudEARTHi 2023 стане незабутньою подією.

Щоб подати доповіді, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Щоб зареєструватися на конференцію, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Доступ до трансляції конференції буде оголошено на сайті напередодні конференції.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами у травні!