Venture Creation Course. Part 2

Venture Creation Course. Part 2

12 Лютого 2024

Приєднуйтесь до нашого курсу зі створення венчурів частина 2


Коли: 12 лютого 03 травня

Де: Повністю онлайн

Готові вивести свої інноваційні ідеї та стартапи на новий рівень? Друга частина нашого курсу про командну роботу та менторство! Дізнатися про програму першого курсу можна тут.


Готові до інновацій? РЕЄСТРУЙТЕСЯ ЗАРАЗ!

Чого очікувати?

 • 10 тижнів онлайн-навчання
 • Щотижнева робота в команді
 • 1-годинні менторські сесії щотижня (розклад буде оголошено незабаром)

Ця програма для вас, якщо:

 • ви працюєте з глибокими технологічними інноваціями в лабораторії, але маєте мало знань про виведення їх на ринок
 • хочеш розвинути ринкову готовність свого проєкту
 • хочеш отримати знання та впевненість у спілкуванні з потенційними інвесторами
 • ви готові спробувати себе у міжнародному конкурсі стартапів

Що чекає на вас попереду?

По завершенню курсу ви отримаєте:

 • Теоретичну базу для запуску власного високоінноваційного та сталого бізнесу
  Інструменти, фреймворки та практики, які допоможуть вам просувати свою наукову роботу від лабораторії до ринку
 • Команду відданих колег-однодумців для продовження роботи над вашим проектом на наступному етапі курсу
 • Можливість приєднатися до європейської інноваційної екосистеми разом зі студентами, дослідниками та інноваторами з усієї Європи

Курс по створенню венчурного бізнесу. Частина 2

Друга частина курсу буде присвячена командній роботі над вашими інноваційними ідеями та стартапами у супроводі менторів з академічних кіл та венчурного фонду. Протягом тижня команди працюватимуть над елементами бізнес-моделі для своїх проектів, а потім обговорять результати з менторами під час онлайн-сесії. Якщо у вас вже є проектна команда, всі члени повинні зареєструватися і працювати в команді. Ви також можете зареєструватися індивідуально, і ми запропонуємо вам проект, над яким ви будете працювати протягом першого тижня курсу. Потенційні теми охоплюватимуть глибокі технологічні інноваційні проекти в галузі сучасних матеріалів, біомедицини, харчової, зеленої та цифрової економіки. Студенти отримають сертифікат про проходження курсу неформальної освіти після виконання всіх щотижневих завдань (елементів Business Model Canvas) та презентації проекту в повному обсязі протягом останнього тижня. Курс "Створення венчурного бізнесу. Частина 2 може бути перезарахований замість курсів "Креативний менеджмент" або "Менеджмент стартапів" для студентів НаУКМА (тільки один курс).

Спілкуйтеся з глобальною когортою науковців та інноваторів, занурюючись у командні проєкти. Працюйте з менторами з академічних кіл та венчурних фондів, щоб сформувати свої ідеї. Незалежно від того, чи прийдете ви з командою проєкту, чи будете працювати самостійно, ми охопимо вас!


Теми включають глибокі технологічні інновації у сфері сучасних матеріалів, біомедицини, харчової, зеленої та цифрової економіки.

Виконуйте щотижневі завдання, зосереджуючись на елементах бізнес-моделі, та презентуйте свій проєкт протягом останнього тижня. Отримайте сертифікат про проходження курсу неформальної освіти!

Дізнатися більше про проєкт SEEDplus.

Команда:

Зв'яжіться з нами: o.voropai@kau.edu.ua