SEEDplus Startup Competition

SEEDplus Startup Competition

21 Травня 2024

Конкурс стартапів SEEDplus - перетворення ідей на сталий успіх
Проект SEEDplus, що фінансується Європейською радою з інновацій та виконавчим агентством з питань МСП (EISMEA), радий оголосити винятковий двоетапний конкурс стартапів, спрямований на сприяння інноваціям, екологічній стійкості та підприємництву в Європейському Союзі та серед молодих підприємців.

Ми запрошуємо стартапи, які своїми продуктами або послугами безпосередньо сприяють екологічній стійкості наприклад, у сфері відновлюваної енергетики, чистих технологій, сталого сільського господарства, збереження водних ресурсів, управління відходами, зменшення вуглецевого сліду, просування сталого розвитку міст, прагнення до нульових викидів або застосування глибоких технологій для вирішення екологічних проблем. Цей конкурс також поширюється на всі стартапи з різних секторів, які працюють за бізнес-моделлю, що відповідає таксономії ЄС для сталої діяльності. Ваша ініціатива відіграє вирішальну роль. Ми заохочуємо широкий спектр інновацій, прагнучи підтримати різноманітні підприємства, які разом розширюють межі екологічної стійкості.

Хто може подати заявку?
Інклюзивні команди: Стартап-команди повинні мати у своєму складі хоча б одного студента (бакалавра, магістра або PhD).
Базування в ЄС, Україні або Норвегії: Ваш стартап повинен бути зареєстрований в Європейському Союзі або асоційованій країні (у тому числі Україні або Норвегії), що демонструє нашу прихильність до регіонального розвитку та інновацій. Для незареєстрованих стартапів необхідно, щоб частина команди перебувала в межах ЄС, України або Норвегії. Крім того, має бути тверде зобов'язання зареєструвати стартап в ЄС, Україні або Норвегії, якщо він виграє міжнародний конкурс.
Жінки-засновниці: Стартапи, засновницями яких є жінки, заохочуються до подачі заявок, що підкреслює нашу прихильність до різноманітності та інклюзивності в технологічній екосистемі.

Реєстрація.

Мова заходу: гібридна! Спілкуватися між собою команди можуть будь-якою зручною мовою, але презентувати свою розробку виключно англійською. Тому, Ваш рівень має бути достатнім, щоб представити стартап міжнародним членам журі.

Коли: 21 травня 2024 року

Час: 11 ранку за київським часом

Де: бул: бульвар Вернадського, 36, Київ, Україна, 03142 (КАУ) + онлайн

Структура конкурсу


Двоетапний підхід:

  • Конкурс стартує з національних конкурсів у Тромсе, Києві та Варні наприкінці травня 2024 року. Учасники можуть долучитися до конкурсу особисто або онлайн.
  • Три найкращі стартапи з кожної локації отримають фінансову підтримку для участі у міжнародному конкурсі SEEDplus у Лісабоні у вересні/жовтні 2024 року.

Критерії оцінювання: успіх у конкурсі залежить від якості та зрілості вашої бізнес-ідеї, якості вашого пітчу та здатності вашої команди відповісти на запитання відбіркової комісії.

Нагороди

  • Національні переможці: Дев'ять стартапів (по три з кожного національного конкурсу) отримають фінансову підтримку для участі у міжнародному конкурсі SEEDplus.
  • Гран-прі: Переможець міжнародного конкурсу отримає тримісячну безкоштовну акселераційну програму, розроблену спеціально для прискорення розвитку вашого стартапу. Ця ексклюзивна програма розроблена нашими бізнес-партнерами, досвідченими експертами з розвитку стартапів та розкриття підприємницького потенціалу.

Кінцевий термін подачі заявок
Відмітьте у своїх календарях: крайній термін для висловлення зацікавленості та подання заявки 15 травня 2024 року.

Приєднуйтесь до нас у створенні сталого майбутнього!
Це більше, ніж конкурс, це стартовий майданчик для наступного покоління сталих підприємств. Якщо ваш стартап готовий зробити значний вплив на навколишнє середовище та суспільство, ми хочемо підтримати вас на цьому шляху. Подайте заявку зараз, щоб розпочати пригоду інновацій, менторства та зростання.

Якщо у вас виникли запитання або вам потрібні роз'яснення, будь ласка, звертайтеся до нас o.voropai@kau.edu.ua