Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology» під слоганом «Ідеї без меж: генерувати, діяти, бути!»

Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology» під слоганом «Ідеї без меж: генерувати, діяти, бути!»

25 Квітня 2025

Кафедра маркетингу та управління бізнесом НаУКМА, Центр аналітики та бізнес-моделювання сталого розвитку, Київський Академічний Університет та Національний Медичний університет ім. О.О. Богомольця запрошують ініціативну молодь до участі у конкурсі інноваційних проєктів Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST: Future of Innovation, Resilience, Security, Technology» 2025 під слоганом «Ідеї без меж: генерувати, діяти, бути!».

Конкурс проводиться з метою набуття його учасниками компетентностей щодо здатності визначати та вирішувати комплексні проблеми у сфері сталого розвитку на основі критичного осмислення наукового та емпіричного матеріалу, розробки й обґрунтування практичних рішень.

До участі у конкурсі «Могилянський Відкритий Хакатон «BE FIRST» запрошується молодь віком до 35 років (студенти, які здобувають ступінь бакалавра, магістра або доктора філософії, інші молоді інноватори/підприємці).

Для участі у «Могилянському Відкритому Хакатоні «BE FIRST» необхідно:

  1. підготувати проєкт у якому буде запропоновано практичне рішення, або бізнес-ідея за одним з пріоритетних напрямків: 
  • безпека та відповіді на виклики мінливого світу;
  • європейський зелений курс та зелена трансформація;
  • збереження здоров’я та покращення якості життя;
  • стала промисловість і стійка мобільність;
  • цифрові інновації та штучний інтелект;
  • післявоєнне відновлення.
  1. Ознайомитися з Регламентом проведення Могилянського Відкритого Хакатону «BE FIRST» та критеріями оцінювання проєктів.  
  2. До 21 квітня 2025 р. сформувати команду однодумців з 4-5 осіб і зареєструвати її за посиланням. При реєстрації потрібно буде додати стислий опис ідеї (до 1000 слів) та відео-ролик-презентацію команди (до 3 хвилин).
  3. Презентувати проєкт під час заходу 25 квітня 2025 р. 

Проєкти і презентації команд буде оцінювати Журі, до складу якого входять представники компаній з реального сектору економіки.

Переможці, які займуть з 1-го по 3-є місце, отримають винагороду презентуватимуть власний проєкт в рамках сесії пітчінгів на конференції  CloudEARTHi, яка відбудеться 9-11.06.2025 у м. Вроцлав.

За додатковою інформацією звертатися: Ніна Чала n.chala@ukma.edu.ua, Катерина Пічик pichykkv@ukma.edu.ua.


Захід реалізується в межах експериментального проєкту Міністерства освіти і науки України у співпраці з Фондом розвитку інновацій зі створення мережі стартап-шкіл — інкубаторів — акселераторів на базі закладів вищої освіти та наукових установ і за підтримки проєкту SEEDplus, що фінансується ЄС. 

Інформаційни партнер ACADEM.MEDIA