Курс лекцій Manifold Learning

Курс лекцій Manifold Learning

24 Травня 2024

Запрошуємо на новий курс "Manifold Learning", останній в серії курсів BOOSTalent присвячених машинному навчанню.

Рівень: поглиблений

Мова: англійська

Формат: онлайн

Тривалість курсу: 15 годин (0.5 ECTS)

Старт: з 24.05.2024 (самостійне проходження)

Доступність: самостійне навчання на основі відео та текстових матеріалів на онлайн платформі КАУ, проходження фінального тестування;

Цільова аудиторія: студенти та аспіранти спеціальностей комп’ютерні науки, прикладна фізика, матеріалознавство, біоінформатика.

Реєстрація.

Викладачі: к.ф.-м.н., Віталій Тимчишин, молодший науковий співробітник Київського академічного університету (КАУ), молодший науковий співробітник Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова;
к.ф.-м.н. Володимир Безгуба, старший науковий співробітник КАУ, завідуючий Лабораторії дослідження даних та машинного навчання КАУ;

Познайомитись з лектором і дізнатись, чого очікувати від курсу, можна у цьому відео.

Необхідні знання

Базові знання вищої математики та програмування, отримані під час здобуття ступеня бакалавра. Базові знання Python. Основи знань з машинного навчання.

Результати навчання

Знання та розуміння таких спеціалізованих методів машинного навчання як навчання на многовидах та топологічний аналіз даних.

Уміння визначати необхідність та ефективність даних методів для власних задач та безпосередньо застосовувати їх у власних проектах..Проходження курсу безкоштовне. Після його проходження всі учасники, які виконають програму та складуть тести, отримають сертифікати з об'ємом кредитів ЄКТС (0.5 кредитів).

Підготовку та викладання курсів здійснено ДНУ “Київський Академічний Університет” в межах проєкту BOOSTalent, що фінансується Європейським інститутом технологій та інновацій.