Вебінар HEInnovate - Як міжнародні спільноти сприяють викладанню та навчанню підприємництву

Вебінар HEInnovate - Як міжнародні спільноти сприяють викладанню та навчанню підприємництву

13 Жовтня 2023

Цього місяця вебінар відбудеться у п'ятницю, 13 жовтня, о 17:00 за центральноєвропейським часом і буде присвячений обговоренню того, як міжнародні спільноти можуть сприяти викладанню та навчанню підприємництву різними способами.

Цей вебінар буде справді міжнародним і залучатиме представників ОЕСР, Європейського університетського альянсу та Фонду премії Халта, щоб дослідити, як дослідники з різних видів діяльності могли формувати та розбудовувати підприємницькі екосистеми та мислення.

Модератором вебінару буде Лаура-Адіна Фодор, керівник відділу міжуніверситетських угод Університету Бабеша-Боляї. Адіна буде фасилітувати дискусію наших чотирьох спікерів та відповідати на запитання аудиторії:

  • Раффаеле Трапассо вважає, що підприємництво покликане зробити світ кращим. Наразі він працює в Центрі підприємництва, малих та середніх підприємств, регіонів та міст ОЕСР, де очолює роботу організації з розвитку підприємницької освіти та навичок, а також координує Платформу ОЕСР зі співробітництва та залучення до підприємницької освіти (EECOLE). Раффаеле публікує статті в рецензованих журналах та є співавтором звітів ОЕСР, присвячених, зокрема, політиці розвитку навичок, зеленій економіці та регіональному розвитку. Він розповість про деякі ключові моменти в роботі ОЕСР, використовуючи інформацію з платформи EECOLE.
  • Міхал Карпішек з Університету прикладних наук у Санкт-Пельтені, Австрія, підтримує Європейський університетський альянс E3UDRES2 як старший експерт з питань політики з 2020 року. E3UDRES2 фокусується на розвитку неміських регіональних екосистем, їхніх навичках, підприємницьких та інноваційних потребах. Раніше Міхал протягом п'яти років працював генеральним секретарем EURASHE, політичного представництва закладів професійної вищої освіти в Європі, після того, як тривалий час виконував обов'язки виконавчого директора Чеської асоціації шкіл професійної вищої освіти (CASPHE). Він двічі був радником чеських міністрів освіти. Міхал зосередиться на регіональних аспектах Європейського університетського альянсу E3UDRES2, взаємодії з регіональними зацікавленими сторонами та задоволенні потреб у дев'яти відповідних регіонах.
  • Марджорі Шибік та Гада Ферчічі з фонду Hult Prize Foundation. Гада є регіональним менеджером у Європі у Фонді Hult Prize з семирічним досвідом роботи у сфері соціального підприємництва. Вона має ступінь бакалавра та магістра в галузі цифрового маркетингу та комунікацій, що відображає її прихильність до впливової роботи поза межами її професійної діяльності, зокрема, у сфері імпакт-освіти та неприбуткового сектору. Марджорі закінчила факультет соціальної роботи, спеціалізуючись на антропології, сталому розвитку та соціальному бізнесі, і захоплюється соціальним впливом. Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи в Бразилії, Португалії та Іспанії, вона є регіональним спеціалістом по Європі у Фонді премії Халта, прагнучи змінити світ через соціальне підприємництво. Обидві колеги розкажуть про діяльність фонду Hult Prize Foundation, зокрема, про платформу, яка надається університетам для розвитку їхньої підприємницької екосистеми, а також про програму The Hult Prize OnCampus. Остання покликана надихати та розширювати можливості студентів університетів, які заохочуються до вирішення глобальних проблем, сприяючи розвитку лідерства та інновацій. Ця ініціатива не лише стимулює зміни в університетських кампусах, а й заохочує до співпраці та позитивного впливу в академічних екосистемах та за їх межами.

Участь у вебінарі вимагає реєстрації. Будь ласка, натисніть тут, щоб зареєструватися.

Після реєстрації ви отримаєте лист-підтвердження з інформацією про приєднання до вебінару.

Будемо раді вітати вас на вебінарі!

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цю подію безпосередньо на HEInnovate