Основи матеріалознавства

Основи матеріалознавства

01 Листопада 2023

Продовжуємо  серію освітніх курсів про наукоємні технології та використання AI та ML в матеріалознавстві. Запрошуємо на другий курс серії «Основи матеріалознавства». Ідеальний для тих, хто мріє розібратися з можливостями використання сучасних матеріалів у виробництві, тих хто працює з цією темою як технічний спеціаліст, а також тих, хто бачить у новітніх матеріалах бізнес-потенціал.

 • дати проведення курсу: з 1 листопада до 1 грудня 2023.  Запис відкритий до 1 листопада 2023. 
 • формат викладання: онлайн, самостійне ознайомлення з відео- та текстовими матеріалами, проходження фінального тестування.
 • викладач: д-р техн. наук, Костін Валерій, провідний науковий співробітник Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона Національної академії наук України (Металознавство та термічна обробка металів), доцент кафедри Прикладної фізики таатеріалознавства КАУ
 • мова викладання: українська;
 • для кого: студентів та аспірантів, які спеціалізуються на матеріалознавстві та машинобудуванні,дослідників галузі розробки та термічної обробки матеріалів, студентів економічних спеціальностей та підприємців, які зацікавлені у використанні новітніх матеріалів для розвитку бізнесу.
 • курс є початковим. Його мета мету надати розуміння фундаментальних основ матеріалознавства, методів класифікації різних матеріалів та сплавів, а саме: сталі, чавунів, алюмінієвих, магнієвих та титанових сплавів   та металевих матеріалів.
 • реєстрація:  будь ласка, заповніть форму для реєстрації на курс. Після заповнення, Ви отримаєте інструкцію для реєстрації на порталі www.eduporta.kau.edu.ua, і будете зараховані на обраний Вами курс.

Познайомитись з лектором і дізнатись, чого очікувати від курсу, можна у цьому відео.

Курс являється частиною широкомасштабної ініціативи BOOSTalent Project, що об’єднує кілька європейських університетів зі спільною метою: стимулювати інновації в області штучного інтелекту та машинного навчання у різних галузях:

 1. космічна промисловість
 2. електроніка
 3. розробка сучасних матеріалів
 4. біорізноманіття

Курс безоплатний. Після його проходження всі учасники, які виконають програму та складуть тест, отримають сертифікати з об'ємом кредитів ЄКТС (0,5 кредита).

Підготовку та викладання курсів здійснено ДНУ «Київський Академічний Університет» в межах проєкту BOOSTalent, що фінансується Європейським інститутом технологій та інновацій.