Трансфер технологій: фокус на управління інтелектуальною власністю (за матеріалами семінару FIT-4-NMP, Бухарест, вересень 2023)

Трансфер технологій: фокус на управління інтелектуальною власністю  (за матеріалами семінару FIT-4-NMP, Бухарест, вересень 2023)

20 Жовтня 2023

Організатор: Центр підтримки інновацій та технологій (TISC) Academ.City

Доповідь: Соболєва Тетяна, к.е.н., доцент, КНЕУ ім. В. Гетьмана

20 жовтня 2023 р. о 10:30 запрошуємо Вас на вебінар Центру підтримки інновацій та технологій Academ.City, присвячений розгляду питань управління проектами трансферу технологій, форм організації наукової співпраці та джерел можливих конфліктів інтересів.

Реєстрація

 

Програма семінару:

  1. Етапи управління проектом трансферу технологій.
  2. Переваги та запобіжники ліцензування та створення spin-off.
  3. Форми наукової співпраці. Відкриті інновації.
  4. Виклики проведення спільних досліджень. Що потрібно передбачити в угодах.

Як з нами зв’язатися:

Ольга Воропай, координаторка проекту Academ.City, Грантовий офіс КАУ

e-mail: o.voropai@kau.edu.ua

Telegram, Viber, телефон: +380674601990

Семінар проводиться в рамках проекту BOOSTalent: Розширення можливостей вищих навчальних закладів для лідерства в наукоємній технологічній досконалості за допомогою використання інструментів штучного інтелекту та машинного навчання для сталого розвитку, аерокосмічної галузі, передових матеріалів та електроніки. Проєкт фінансується EIT Raw Materials. Проєкт виконується в рамках ініціативи EIT HEI (European Institute of Innovation and Technology for Higher Еducation Institutions Європейський інститут інновацій і технологій для закладів вищої освіти) і спрямований на розвиток інноваційної екосистеми в КАУ. 

Будемо раді розширенню співпраці!