Density functional theory for computational materials design

Density functional theory for computational materials design

20 Листопада 2023

Продовжуємо  серію освітніх курсів про наукоємні технології та використання AI та ML в матеріалознавстві. Запрошуємо на четвертий курс проєкту BOOSTalent «Density functional theory for computational materials design».

Це перший курс із серії про квантово-механічні розрахунки матеріалів. На ньому ми поговоримо про теорію функціоналу густини, яку успішно використовують для розрахунків властивостей матеріалів в матеріалознавстві, біохімії, для створення нових ліків, сонячних батарей, акумуляторів і багато чого ще. Цей курс суто теоретичний, та він важливий для подального проходження практичних курсів із квантово-механічних розрахунків.

  • дати проведення курсу: з 20 листопада по 11 грудня;
  • викладач: к.ф.-м.н. Олег Фея, Лабораторія дослідження даних та машинного навчання КАУ, відділ електронної структури та електронних властивостей Інституту металофізики ім.Г.В.Курдюмова;
  • мова викладання: англійська;
  • формат викладання: п’ять онлайн лекцій на платформі www.eduportal.kau.edu.ua;
  • складність: це базовий курс, мета якого - дати розуміння теорії квантово-механічних розрахунків. Попередні знання квантової фізики на рівні бакалавра та університету вітаються.
  • реєстрація:  будь ласка, заповніть форму для реєстрації на курс. Після заповнення, Ви отримаєте інструкцію для реєстрації на порталі www.eduporta.kau.edu.ua, і будете зараховані на обраний Вами курс.

Познайомитись з лектором і дізнатись, чого очікувати від курсу, можна у цьому відео:

Курс безкоштовний. Після його проходження всі учасники, які виконають програму та складуть тест, отримають сертифікати з об'ємом кредитів ЄКТС.

Підготовку та викладання курсів здійснено ДНУ “Київський Академічний Університет” в межах проєкту BOOSTalent, що фінансується Європейським інститутом технологій та інновацій.