Danube Tech Summit (Vienna)

Danube Tech Summit (Vienna)

12 Грудня 2023

Дунайський технологічний саміт, новий щорічний спільний захід для стратегічної інноваційної сфери Дунайського регіону, який розпочнеться у грудні 2023 року циркуляцію знань та побудову мереж між бізнесом, політиками, освітніми установами та організаціями громадянського суспільства.

Співпраця між GLOBSEC та Федеральним міністерством праці та економіки Австрії спрямована на створення динамічної платформи, яка об'єднає понад 150 представників всього регіону та за його межами. Сюди входять візіонери засновники, керівники технологічних компаній, керівники швидкозростаючих стартапів та компаній-єдинорогів, директори з інновацій, міністри, відповідальні за за інновації, економіку та фінанси в регіоні, а також делегати ЄС, політики та представники громадськості.
Основна мета - запропонувати
ефективні рішення для посилення прогресу та інноваційного потенціалу хабу Дунайського регіону.

Перше засідання буде зосереджене на нагальних пріоритетах у регіоні, які значною мірою підтримуються Європейським Союзом. Ці пріоритети охоплюють поточний стан енергетичної безпеки та імператив просування зеленого курсу. Саміт надає величезні можливості для для регіону, надаючи історичний імпульс для фундаментальної зміни парадигми зростання з метою сприяння підвищенню процвітання, стійкості та продуктивності. Ця можливість повинна бути максимально використана та ефективно реалізована на Саміті.

За один день ключові доповіді, 2 панелі, 6 практичних майстер-класів та нетворкінг семінари та нетворкінг-сесії об'єднають разом ключові зацікавлені сторони з Дунайської долини,
зосередившись на передових рішеннях та нових проривних технологіях, які спрямовані на вирішення глобальних та європейських викликах. Ці питання будуть обговорюватися в рамках об'єднуючих тем для багатьох важливих проблем, згаданих раніше. Енергетична та кліматична криза, а також війною та майбутнім відновленням України, що вже впливають на пожвавлення європейської основної діяльності в Європі, і до них слід підходити синергетичним чином.

Щоб продемонструвати нашу непохитну підтримку Україні та сприяти неформальному нетворкінгу, ми проведемо культурно-занурюючий вечір, організований у партнерстві з оркестром Wiener Akademia. Ця подія має на меті створити залучаючу платформу, де учасники зможуть зібратися разом, щоб висловити солідарність з Україною, а також налагодити значущі зв'язки у неформальній обстановці.

Володимир Ночвай керівник віртуального центру цифрових інновацій (NOSC-UA DIH), що базується на підходах надання сервісів в EOSC DIH та загальноєвропейській моделі EDIH, представлятиме Україну та проєкт і долучиться до обговорення нагальних проблем енергетичного розвитку, екології, питань цифровізації та питань економічного відновлення регіону.

Дунайський технологічний саміт відбудеться 12 грудня 2023 року в престижному Будинку промисловості, розташованому у Відні за адресою: Шварценбергплац 4, 1031 Wien. Цей захід спільно організовують GLOBSEC та Федеральне міністерство праці та економіки Австрії.