CloudEARTHi BOOSTalent

CloudEARTHi BOOSTalent

23 Квітня 2024

Студентський стартап-табір BOOST Camp відкриє для вас світ стартапів. Всього за 2,5 дні ви познайомитеся з найкращими менторами та навчитеся мислити як підприємець, щоб запустити власну компанію.

Дотримуйтесь практичних кроків, розроблених програмою Venture Builder Incubator Единбурзького університету, щоб розвинути свою бізнес-ідею. Познайомтеся з однодумцями, здобудете нові навички та матимете що додати до свого резюме.

Приходьте зі своєю командою та ідеєю бізнесу або соціального підприємства, яку ви досліджували в рамках діяльності CloudEARTHi SEEDplus у вашій установі. У вас буде можливість обмінятися досвідом з іншими командами з 5 установ, поспілкуватися у форматі "запитання-відповідь" та позмагатися за приз.

Студентський стартап BOOST Camp

Коли: 23 - 25 квітня, жива гібридна подія

*(онлайн+офлайн одночасно. Фізично Ви будете знаходитися в одному з міст-учасників та буде налаштований прямий онлайн-міст з іншими)

Міста учасники: Варна, Тромсе, Стамбул, Бургенланд та Київ, особисто та інші онлайн.

Реєстрація учасника.

BOOST-табори відбуватимуться одночасно в кожній з установ BOOSTalent (Варна, Тромсе, Стамбул, Бургенланд та Київ) і транслюватимуться в прямому ефірі для інших команд, які є частиною спільноти CloudEARTHi та бажають приєднатися.

Протягом 2,5 днів інтерактивних воркшопів ви вивчатимете свої комунікації, клієнтів та бізнес-план, використовуючи структуру сталого бізнесу Единбурзького університету - The Earth Centred Business Design Framework - для розробки бізнес-планів, орієнтованих на Землю.

Заходи включають:

  • Глибоке занурення у перевірку вашої стартап-ідеї
  • Забезпечте відповідність продукту ринку
  • Створення ідеальної команди для успіху
  • Вивчіть циклічні бізнес-моделі за допомогою фреймворку Earth Centred Business Design
  • Дізнайтеся, як побудувати стійкий та сталий бізнес
  • Поради та практики пітчингу

Просимо, за можливості, брати із собою ноутбук, мобільний телефон, зарядні пристрої, а також у нас буде багато фліпчартів, стікерів та ручок, а також закусок, щоб ваша творча енергія не згасала!

У рамках BOOST-табору вашої установи також відбудуться соціальні заходи та можливості для нетворкінгу в місцевій підприємницькій екосистемі, більше деталей ви дізнаєтесь після реєстрації на участь.

В останній день у вас буде можливість обрати команду, яка представлятиме вашу установу на пітчингу та змагатиметься за приз з іншими командами. Члени команди-переможця BOOST Camp отримають власний приз від Единбурзького університету.

Будьте готові до початку о 9 ранку кожного дня (британський час за Гринвічем) { +1 CET для Норвегії, Австрії, +2 для Болгарії, Туреччини, України}.

* Реєструйтеся, тільки якщо ви можете бути присутніми протягом трьох днів!

*Кінцевий термін реєстрації 12 квітня.

І це ще не все! Відвідавши цей студентський стартап-табір BOOST Camp, ви отримаєте можливість взяти участь у відборі вашого навчального закладу для представлення вашого стартапу на "Startups Showcase Day" під час щорічної конференції CloudEARTHi, яка відбудеться 27-29 червня у Варні, Болгарія. Ви зможете виступити перед європейською аудиторією та отримати доступ до ширшої клієнтської бази!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до координатора проекту у вашому навчальному закладі. Для українських студентів звертатися: е-mail: o.voropai@kau.edu.ua