Ab initio calculations of electronic properties of materials with Quantum ESPRESSO package

Ab initio calculations of electronic properties of materials with Quantum ESPRESSO package

22 Травня 2024

Запрошуємо на курс проєкту BOOSTalent про квантово-механічні розрахунки матеріалів «Ab initio calculations of electronic properties of materials with Quantum ESPRESSO package». Це практичний курс, на якому ми рахуватимемо електронні властивості матеріалів - зонну будову, густину станів, будуватимемо поверхні Фермі. Для розрахунків використовуватимемо програму Quantum ESPRESSO, один із найбільш потужних інструментів для квантово-механічних розрахунків за допомогою теорії функціоналу густини. 

Цю програму успішно використовують для розрахунків в матеріалознавстві, біохімії, для створення нових ліків, сонячних батарей, акумуляторів і багато чого ще. 

Ми запрошуємо студентів, аспірантів, дослідників в зазначених вище галузях. 

  • дати проведення курсу: з 22 травня  по 11 червня;
  • викладач: к.ф.-м.н. Олег Фея, Лабораторія дослідження даних та машинного навчання КАУ, відділ електронної структури та електронних властивостей Інституту металофізики ім.Г.В.Курдюмова;
  • мова викладання: англійська;
  • формат викладання: онлайн-лекції та практичні заняття на порталі www.eduportal.kau.edu.ua;
  • складність: це базовий курс, мета якого - дати навички квантово-механічних розрахунків. Попередні знання квантової фізики на рівні бакалавра та університету вітаються. Якщо ви пройшли наш попередній курс «Density functional theory for computational materials design», це дасть вам краще стартове розуміння матеріалу
  • реєстрація:  будь ласка, заповніть форму для реєстрації на курс. Після заповнення, Ви отримаєте інструкцію для реєстрації на порталі www.eduporta.kau.edu.ua, і будете зараховані на обраний Вами курс.

Курс безкоштовний. Після його проходження всі учасники, які виконають програму та складуть тест, отримають сертифікати з об'ємом кредитів ЄКТС.

Підготовку та викладання курсів здійснено ДНУ “Київський Академічний Університет” в межах проєкту BOOSTalent, що фінансується Європейським інститутом технологій та інновацій.